VABILO NA DOBRODELNI KONCERT “SAMO EN CVET”

Humanitarna Fundacija Franc Rozman Stane vabi na dobrodelni koncert Samo en cvet, ki bo v soboto, 9. aprila 2022, ob 17.00 uri, rdeči dvorani Velenje.
Prireditev bo posvečena tudi 100 letnici rojstva Karla Destovnika Kajuha.
Osnovni namen koncerta je zbiranje denarnih sredstev za programe blaženja socialne stiske vojnih veteranov. Zveza veteranov vojne za Slovenijo je bila med ustanovitelji fundacije, kateri so se kasneje pridružili tudi iz drugih sorodnih Zvez in društev. S sredstvi fundacije blažimo najhujše socialne stiske naših članov.
Želeli bi, da bi bila naša prisotnost vidna tudi z udeležbo na sami prireditvi. Na humanitarni koncert lahko povabite tudi vašo družino, znance in prijatelje. V teh nekoliko nenavadnih časih je pomembna vsaka dobronamerna gesta in vojni veterani smo se že nekajkrat izkazali kot ljudje, ki jim solidarnost ni tuja.
Vabimo  in prosimo vas  da se tudi fizično udeležite prireditve. Vabilo na prireditev si lahko preberete na tej povezavi: Vabilo Samo en cvet_RD Velenje 9 4 2022
Dodatne vstopnice lahko naročite na naslovu: romana.jemec@ustanova-frs.si ali na tel. 01-434 44 45.
Plačilo vstopnic izvršite na TRR SI56 0201 0003 5787 825 v namen plačila zapišite Samo en cvet 2022.

Skupaj smo močnejši.